.

.

Ренслат Голема Четка За Руменило Во Прав Професионални Козметички Четки Поставете Четка За Контура На Лицето Сенка За Очи Четка За Усни Алатка За Шминка За Убавина

Ренслат Голема Четка За Руменило Во Прав Професионални Козметички Четки Поставете Четка За Контура На Лицето Сенка За Очи Четка За

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Рачка за четка : Пластика Четка За Коса Материјал : најлон влакна. Сосема нов и квалитетен. Се користи за шминкање на образите. Составен од квалитетен материјал, кој нема лесно да ја изгребе вашата кожа и лесно да се залепи во прав. Рачка за четка : Пластика. Четка За Коса Материјал : најлон влакна. Сосема нов и квалитетен. Се користи за шминкање на образите. Составен од квалитетен материјал, кој нема лесно да ја изгребе вашата кожа и лесно да се залепи во прав. Опис : Сосема нов и висок квалитет.Се користи за шминкање на образите.Составен од квалитетен материјал, кој нема лесно да ја изгребе вашата кожа и лесно да се залепи во прав.Спецификации : Тип : рачка за четка за шминка : Пластична Боја : како што е прикажано (опционално)Четка За Коса Материјал : Вклучен најлонски влакна : 1 х парчиња Четки За Шминка Белешки : поради разликата помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот.

Параметри на производот

Слична стока