.

.

Allmro Мал ѓубре може кујнски кабинет, врата од врата од врата, бесплатен wallид, монтирана ѓубре, може да биде домаќин на тоалетот мал ѓубре со капакот со покритие

Allmro Мал ѓубре може кујнски кабинет, врата од врата од врата, бесплатен wallид, монтирана ѓубре, може да биде домаќин на

DEN 1560.00

Пристапност
Залиха

Одлично за спална соба, бања, канцеларија, конференциска сала, просторија за прикажување, продавница, кујна, автомобил и многу повеќе - Може да ја ставите и конзервата за ѓубре на подот и countertop или на кое било друго место што ви треба, додека додавате изглед во декорацијата во кујната. - Опфатениот конзерва за ѓубре е погоден за на кое било место. Конзерва за ѓубре е поддржан од три вештачки дрвени нозе. Има тенок дизајн и нежен изглед. Без разлика дали станува збор за конзерва за отпадоци од кујна, конзерва за отпадоци од бања, конзерва за отпадоци од спална соба, конзерва за отпадоци од канцеларија. ✔ Анти -мирис ѓубре може со покритие може ефикасно да го блокира мирисот на ѓубре. ✔ Не може да се исчисти и лесен за чистење, кружниот дизајн го отежнува, белото ѓубре може да ви овозможи да се исчистите подобро, а хуманизираниот внатрешен заптивка го олеснува замената на торбата за ѓубре. Одлично за спална соба, бања, канцеларија, конференциска сала, просторија за прикажување, продавница, кујна, автомобил и многу повеќе. - Може да ја ставите и конзервата за ѓубре на подот и countertop или на кое било друго место што ви треба, додека додавате изглед во декорацијата во кујната. - Опфатениот конзерва за ѓубре е погоден за на кое било место.

Параметри на производот

Слична стока