.

.

Зеродеко 7 парчиња Торба За Чување Торби За Чување Торби За Пакување Торби За Патување Торба За Организатор Торба За Чување Облека Торба За Складирање Патент Торби

Зеродеко 7 парчиња Торба За Чување Торби За Чување Торби За Пакување Торби За Патување Торба За Организатор Торба За Чување Облека

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

катјонска ткаенина Пакети За Сортирање облека за патување : Сите овие можат добро да се решат кога ги имате овие коцки за пакување компресија. Пакети За Сортирање облека : кеси од 7 парчиња се погодни за складирање/носење секаков вид предмети и можат да ги задоволат вашите различни потреби. Организатор на патувања : ултралесни организатори на багаж кои ви овозможуваат лесно да дистрибуирате тегови во вашите куфери. Патување Пакување Коцка : Дали да лево или десно, двонасочен патент на хуманизација дизајн, може да обезбеди повеќе интимно искуство за вас. Коцка За Сортирање Облека за патување : Торби за Складирање Патувања нека се во добар ред, направете го вашето патување попријатно. катјонска ткаенина. Пакети За Сортирање облека за патување : Сите овие можат добро да се решат кога ги имате овие коцки за пакување компресија. Пакети За Сортирање облека : кеси од 7 парчиња се погодни за складирање/носење секаков вид предмети и можат да ги задоволат вашите различни потреби. Организатор на патувања : ултралесни организатори на багаж кои ви овозможуваат лесно да дистрибуирате тегови во вашите куфери. Патување Пакување Коцка : Дали да лево или десно, двонасочен патент на хуманизација дизајн, може да обезбеди повеќе интимно искуство за вас. Коцка За Сортирање Облека за патување : Торби за Складирање Патувања нека се во добар ред, направете го вашето патување попријатно. Пакет Листа 7 х складирање Торбички Карактеристики-Материјал : катјон ткаенина патент пакети торба. - Големина : 33,00х28, 00х5, 00см/12, 97х11, 00х1, 97инч чанти за складирање облека. - Боја : сиви торби за организатори на патувања. - Изработени од издржлива катјонска ткаенина за да се осигура дека коцките за пакување се цврсти и издржливи, овие торбички за складирање патувања се рентабилна Коцка за Сортирање Облека за Патување.

Параметри на производот

Слична стока