.

.

Мастило за четки за мастило, шема за шема за патувања, ранец за рамо, лесна тежина со повеќе џеб за училишна студија работа за купување на шопинг

Мастило за четки за мастило, шема за шема за патувања, ранец за рамо, лесна тежина со повеќе џеб за училишна студија работа за купување на

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Оксфордска крпа Ткаенината е силна и издржлива, а влошките на рамото на пената додаваат удобност. Ранецот е симпатичен и кул, додавајќи на уникатната личност на вашето дете и го прави да излезе посигурен. Може да се користи за носење книги, тетратки, папки, врзива, итн. Исто така одлично како ранец за кампување, ранец за дневно патување. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа, вашето задоволство е наша најголема мотивација. Постои мал свиреж прикачен на задниот дел од ранецот, што му овозможува на вашето дете да свирка кога е во опасност.

Параметри на производот

Слична стока