.

.

Конектор За Игриво Дрво Од 105 Степени За Склопување Мебел Без Алатки-Сино

Конектор За Игриво Дрво Од 105 Степени За Склопување Мебел Без Алатки-Сино

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Вклучува еден 4-пакет на сини 105-степен Playwood Панел Конектори и ален клуч Достапно е и во конфигурации од 90 и 150 степени и 5 други бои. Конектори за панели без алатки и без завртки за скокачки модуларен мебел и склоп за складирање. Произведено Во Италија од пластика засилена со стаклени влакна, отпорна на влажност и ја држи својата боја против изложеност НА УВ зраци, што ги прави идеални и за внатрешна и за надворешна употреба!. За употреба со панели од .63" до 75 " (16мм до 19мм) широк во посакуваниот материјал (тврдо дрво, иверица, мдф обложен со ламинат, итн. Идеално модуларно и скокачко решение за мебел и складирање за работилници, гаражи, спални соби, игротеки, кујни, градини, станови, студентски соби, предучилишни установи, саеми и мали канцеларии!. Вклучува еден 4-пакет на сини 105-степен Playwood Панел Конектори и ален клуч. Достапно е и во конфигурации од 90 и 150 степени и 5 други бои. Конектори за панели без алатки и без завртки за скокачки модуларен мебел и склоп за складирање. Произведено Во Италија од пластика засилена со стаклени влакна, отпорна на влажност и ја држи својата боја против изложеност НА УВ зраци, што ги прави идеални и за внатрешна и за надворешна употреба!. За употреба со панели од .63" до 75 " (16мм до 19мм) широк во посакуваниот материјал (тврдо дрво, иверица, мдф обложен со ламинат, итн. Идеално модуларно и скокачко решение за мебел и складирање за работилници, гаражи, спални соби, игротеки, кујни, градини, станови, студентски соби, предучилишни установи, саеми и мали канцеларии!. Конекторите за игротека се иновативно решение за склопување на модуларен мебел и единици за складирање без завртки и алатки. Едноставно користете ги конекторите за да ги споите панелите во саканата конфигурација и затегнете со ален клуч.

Параметри на производот

Слична стока