.

.

С. М. Арнолд 85-662 Телескопски Гумен

С. М. Арнолд 85-662 Телескопски Гумен

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Тип : Тешки Издржлива најлонска мрежа преку мек сунѓер за лесно отстранување на бубачки и нечистотија. Еластичното гумено сечило ја остава површината чиста и сува. Метал завртка телескопски рачка се протега од 27 во 46 во. Издржлива најлонска мрежа преку мек сунѓер за лесно отстранување на бубачки и нечистотија. Еластичното гумено сечило ја остава површината чиста и сува. Метал завртка телескопски рачка се протега од 27 во 46 во. ТЕЛЕСКОПСКИ ГУМЕН.

Параметри на производот

Слична стока