.

.

Сјај во темните камчиња за градинарски декор, сјај во темните карпи за бајка градина, блескави камења риба резервоар аквариум чакал за градинарски подароци

Сјај во темните камчиња за градинарски декор, сјај во темните карпи за бајка градина, блескави камења риба резервоар аквариум

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Големина : 3-4cm (1 1/2 ''-1 4/7 '') Пакет : 315 G/0,69 bs приближно 44 парчиња во кафеава кутија Мулти-обоени блескави камчиња за избор. Ве молиме, изберете ја бојата што ја сакате внимателно пред да ја купите. Оригиналната боја и блескавата боја би биле различни. Еко-пријателски материјал. Овие камчиња се направени од највисок квалитет на фотолуминисцентен пигмент и имаат многу висока концентрација на камче. Одобрено е EN71. Нетоксичен, не-радиоактивен и целосно безопасен за украсување. Може да се примени на базен, бар, вазни декори, резервоар за риби, аквариум и забава. Употреба на сорта. Може да се примени на затворен и отворен тротоарите, да се направи терацо, да се украсуваат базен, бар, вазна, тревник за внатрешен двор, резервоар за риби и аквариум, исто така може да се искористи за украсување на садови за цвеќиња од градина, за обележување патеки и прошетка или како граница за растителни кревети или езерца. Идеален декор за водени пејзажи, декорација на пејзаж, кондензиски растенија, раб цвет кревет, осветлување патека или автопат, градини, занаети, вазна филер, . Пред да ги поседувате овие камчиња со сјајни камења, дали некогаш сте помислиле дека вашата градина ќе заблеска? Дали некогаш сте фантазирале за вашето одење во „реката Starвезда“? Сè е можно! Леле, ова е неверојатно! Разновидна декорација совршена за DIY неколку зборови и обрасци, покажете ја вашата креативност; Раширете го на патеката, патеката, патеката, ходникот за да го осветлите вашиот мрачен пат; Трансформирајте ја вашата градина или задниот двор во магична бајка; Погодни за декорација на воден пејзаж, украси за пејзажи или украси за занаети. Користете во пластерот, аквариумот, садот за риби, базенот, цветниот кревет, теглата за asonидар, итн. Сјај во темните камчиња : Декоративни сјајни камчиња од камчиња апсорбираат сончева светлина во текот на денот и автоматски даваат светлина на темното место.

Параметри на производот

Слична стока