.

.

Lelebear Симпатична Мечка Шише Со Симпатична И Разиграна Дизајн, Бпа Слободен Функционални Дома И Кујна Шише Совршен За Ладно Ладно Млеко Чај И Вода Идеален Подарок За

Lelebear Симпатична Мечка Шише Со Симпатична И Разиграна Дизајн, Бпа Слободен Функционални Дома И Кујна Шише Совршен За Ладно Ладно

DEN 183.84

Пристапност
Залиха

●БЕЗБЕДЕН и ИЗДРЖЛИВ - Направен Со Пластика За Храна-Без Бпа и Безбеден за Употреба Висококвалитетните Материјали Обезбедуваат Свежина и Долговечност. ●МУЛТИ ИЗБОР-Симпатично Шише Со Вода Од Мечка-Совршено За Секоја Активност. Достапни Во 14 Мл, 17 мл И 24 Мл Опции-Направени Со Пластика Без Бпа. ●ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН-Отпорен На Истекување и Удобен Вграден Грав и Шал. Идеален за Пешачење, Кампување или Патување. Симпатичен И Уникатен Додаток. ●РАЗИГРАН ДИЗАЈН-Симпатичен И Разигран Стил На Мечка Што Носи Насмевка на Вашето Лице. Совршен За Секој Пијалок Дома или во Движење. ●ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК-Идеална За Секој што Сака Слатки И Уникатни Додатоци. Одличен Подарок за секоја Пригода.Достапни Се Опции За Грав (Случајни Бои). За опции за додатоци, ве молиме додадете ги во вашата кошничка и проверете заедно со шишето со вода. ●БЕЗБЕДЕН и ИЗДРЖЛИВ - Направен Со Пластика За Храна-Без Бпа и Безбеден за Употреба. Висококвалитетните Материјали Обезбедуваат Свежина и Долговечност. ●МУЛТИ ИЗБОР-Симпатично Шише Со Вода Од Мечка-Совршено За Секоја Активност. Достапни Во 14 Мл, 17 мл И 24 Мл Опции-Направени Со Пластика Без Бпа. ●ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН-Отпорен На Истекување и Удобен Вграден Грав и Шал. Идеален за Пешачење, Кампување или Патување. Симпатичен И Уникатен Додаток. ●РАЗИГРАН ДИЗАЈН-Симпатичен И Разигран Стил На Мечка Што Носи Насмевка на Вашето Лице. Совршен За Секој Пијалок Дома или во Движење. ●ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК-Идеална За Секој што Сака Слатки И Уникатни Додатоци. Одличен Подарок за секоја Пригода.Достапни Се Опции За Грав (Случајни Бои). За опции за додатоци, ве молиме додадете ги во вашата кошничка и проверете заедно со шишето со вода. Нашето Шише Со Вода Од Мечка е дизајнирано со симпатичен и разигран стил на мечка кој сигурно ќе донесе насмевка на вашето лице. Симпатичниот дизајн на мечка е совршен за секој што сака слатки и уникатни додатоци.

Параметри на производот

Слична стока