.

.

Апорија-ПД 60 Вати Тип Ц ДО Ц УСБ Кабел Брзо Полнење Пренос На Податоци 180 Степен Ротирачки Прав Агол Главата

Апорија-ПД 60 Вати Тип Ц ДО Ц УСБ Кабел Брзо Полнење Пренос На Податоци 180 Степен Ротирачки Прав Агол Главата

DEN 159.84

Пристапност
Залиха

[Кабел ЗА Напојување 60 W] овој кабел ЗА напојување APORIA PD 60 W може да испорача БРЗО ПОЛНЕЊЕ USB Тип C До C со ротирачка глава од 180 степени [Широка Компатибилност, вклучувајќи лаптопи и телефони] овој единствен АПОРИЈА 60 W C До C кабел може да наплаќа ДО 60 W, работи со разни видови уреди, вклучувајќи лаптоп компјутери За интерфејс Тип-Ц, таблети, електроника и телефони. [Пренос На податоци + Заштита] Потребен Ви Е само еден паметен кабел кој овозможува брзо полнење и 480 mbps брз пренос на податоци. [180 Степен Ротирачки + Правоаголна Глава] ротирачката глава од 180 степени е толку погодна и овозможува долговечност на овој најлонски кабел направен од тпе материјал. Безбедно полнење без загревање на вашите уреди. [АПОРИЈА] започна во Сан Франциско, Калифорнија со мисија да дизајнира најсигурни, издржливи, ефикасни и без напор уреди за полнење со помало влијание врз животната средина. Ние сме тим од професионалци кои се посветени на обезбедување производи со врвен квалитет за вашите потреби за полнење. Со седиште ВО САД. Напорно полнење. Најнови гаџети за i Phone +12. Силно и Брзо полнење. Широка компатибилност. Тип-Ц интерфејс лаптоп полнење. Потребен ви е само еден паметен кабел од типот ц до ц кој овозможува брзо полнење и пренос на податоци (брзина до 480 Mbps).

Параметри на производот

Слична стока