.

.

Аексит Флексибилни Брановидни Жици &засилувач; Поврзување Цевка Жица Кабел Цевка Цевка Црево 2М Топлина-Смалуваат Цевки Долго 16х20мм

Аексит Флексибилни Брановидни Жици &засилувач; Поврзување Цевка Жица Кабел Цевка Цевка Црево 2М Топлина-Смалуваат Цевки Долго 16х20мм

DEN 106.08

Пристапност
Залиха

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика Нето Тежина : 34гр; Содржина На Пакетот : 1 х Брановидна Цевка. Главна Боја : Бела; Внатрешен Дијаметар : 16мм/0,6". Надворешен Дијаметар : 20мм/0,8". Вкупна Должина : 2м/6,6 стапки. Оваа Брановидна Цевка е изработена од пластичен материјал, таа е флексибилна за лесно вклопување на аголот.Може да се користи за поврзување на жица во многу електрични апарати и индустриски машини и совршено го штити електричниот кабел.

Параметри на производот

Слична стока