.

.

ЈЕКСЕКСИНМ 10 Пакет Црн И Златен Чаршав За Правоаголни Маси, 54 х 108 Водоотпорна Пластична Маса За Еднократна Употреба Златни Точки Конфети За Роденденска Матура Бож?

ЈЕКСЕКСИНМ 10 Пакет Црн И Златен Чаршав За Правоаголни Маси, 54 х 108 Водоотпорна Пластична Маса За Еднократна Употреба Златни

DEN 192.00

Пристапност
Залиха

●Снопови За Забави Со голема Вредност Ќе добиете 10 пакети црни и златни пластични чаршафи по прифатлива цена пластичниот капак на масата е 137*274см / 54*108 инчи. Погоден е за повеќето стандардни правоаголни маси од 6 стапки до 8 стапки. ако ви треба поголема големина за употреба, само ставете две или повеќе заедно. Погоден за вашите внатрешни и надворешни забави. ●Материјал На Конфети Чаршав За Маса Е изработен од 100% премиум ПЕВА, водоотпорен, отпорен на масло, нетоксичен, без мирис и мек. Овој пластичен материјал може да се рециклира, што го минимизира нивниот јаглероден отпечаток. Тие се многу погодни за употреба. Откако ќе заврши забавата, само завиткајте ја и исчистете ја масата. Овој црно-златен чаршав ви помага брзо да го исчистите ѓубрето на забавата. ●Дизајн на црни И Златни Точки Ќе можете да организирате забава со црна и златна тема што ќе ги импресионира вашите гости цела ноќ. Црно-златните украси за забави се подобрени со атрактивни златни точки, кои можат совршено да се совпаднат со разни садови. Додадете елегантна атмосфера на вашата забава. ●Широка Примена На Чаршав За Правоаголник Quese dot cofetti правоаголни чаршафи се погодни за сите ваши празнични забави или дневна забава, Како Што Се Божиќ, забави за дипломирање, новогодишни забави, свадби, момински забави, забави за домаќинство, скари, излети, тушеви за бебиња, роденденски забави, Убаво Јадење, Денот на Благодарноста итн. Капакот на масата за еднократна употреба на златната забава може да се закачи и на ѕидот или да се закачи во просторијата како украсна позадина. ●Најдобра Услуга Ако имате незадоволство од нашите производи, ве молиме контактирајте не, ние ќе го решиме проблемот за вас во секое време. ●Снопови За Забави Со голема Вредност Ќе добиете 10 пакети црни и златни пластични чаршафи по прифатлива цена. пластичниот капак на масата е 137*274см / 54*108 инчи. Погоден е за повеќето стандардни правоаголни маси од 6 стапки до 8 стапки. ако ви треба поголема големина за употреба, само ставете две или повеќе заедно. Погоден за вашите внатрешни и надворешни забави. ●Материјал На Конфети Чаршав За Маса Е изработен од 100% премиум ПЕВА, водоотпорен, отпорен на масло, нетоксичен, без мирис и мек. Овој пластичен материјал може да се рециклира, што го минимизира нивниот јаглероден отпечаток. Тие се многу погодни за употреба. Откако ќе заврши забавата, само завиткајте ја и исчистете ја масата. Овој црно-златен чаршав ви помага брзо да го исчистите ѓубрето на забавата. ●Дизајн на црни И Златни Точки Ќе можете да организирате забава со црна и златна тема што ќе ги импресионира вашите гости цела ноќ. Црно-златните украси за забави се подобрени со атрактивни златни точки, кои можат совршено да се совпаднат со разни садови.

Параметри на производот

Слична стока