.

.

Yihuimin големи девојки солиден тркач назад спортски градник атлетски долна облека за вежбање танцува танц ками врвни маички

Yihuimin големи девојки солиден тркач назад спортски градник атлетски долна облека за вежбање танцува танц ками врвни маички

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Полиестер, спандекс Резервоарите се изработени од полиестер и спандекс материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Шпагети ленти за рамо, квадратно деколте, цврста боја. Повлечете го затворањето, тенок вклоп. Истепена ткаенина, удобна за носење. Модерни резервоари за вашата девојка. Совршено за балет, класа за танцување, сценска изведба, тренингот, итн. Полиестер, спандекс. Резервоарите се изработени од полиестер и спандекс материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Шпагети ленти за рамо, квадратно деколте, цврста боја. Повлечете го затворањето, тенок вклоп. Истепена ткаенина, удобна за носење. Модерни резервоари за вашата девојка. Совршено за балет, класа за танцување, сценска изведба, тренингот, итн. - градите - | - Должина (исклучени ленти) - S | 3-4 години - - | - 20.

Параметри на производот

Слична стока