.

.

ТОРБА За Држач За Шишиња Со Мрежести Шишиња Со Прилагодлив Ремен За Рамо за Пешачење Трчање Кампување

ТОРБА За Држач За Шишиња Со Мрежести Шишиња Со Прилагодлив Ремен За Рамо за Пешачење Трчање Кампување

DEN 57.44

Пристапност
Залиха

Држач за шишиња со вода котел мрежест ракав прилагодлив ремен за рамо торба за шише со вода Изработени од најлон отпорен на абење, тешки, перат и еднократно, издржливи и со помала веројатност да се деформираат. Прилагодливиот ремен за рамо го прави погоден и за деца и за возрасни и за сите типови на тело. Мал страничен џеб држете ги картичките и ткивото. Оваа торба со шише со вода ги ослободува вашите раце додека го чува вашиот котел на дофат за да спречите исчезнување, дозволете ви да уживате во подобар одмор. Погоден за овие шишиња со дијаметар под 8см/3,2 инчи. Идеален за училиште, џогирање, кампување, пешачење, плажа, теретана итн. Држач за шишиња со вода котел мрежест ракав прилагодлив ремен за рамо торба за шише со вода. Изработени од најлон отпорен на абење, тешки, перат и еднократно, издржливи и со помала веројатност да се деформираат. Прилагодливиот ремен за рамо го прави погоден и за деца и за возрасни и за сите типови на тело.

Параметри на производот

Слична стока