.

.

2 Парчиња Капак За Заштитник На Рачката На Количката, Капак За Заштитник За Количка/Количка, Рачка За Потпирач За Раце Што Се Одвојува Патент Вештачка Кожа

2 Парчиња Капак За Заштитник На Рачката На Количката, Капак За Заштитник За Количка/Количка, Рачка За Потпирач За Раце Што Се Одвојува

DEN 111.84

Пристапност
Залиха

Овој универзален заштитник за рачка за количка, вештачка кожа, водоотпорна и пот не е лесен за производство Допира мазно и удобно, обезбедувајќи добро чувство на рацете. Големина : 25см ● 8,5 см / 9,84 € 3,35 инчи. Дизајнот на овој дел од раката е закривен, многу хуман, поудобен. Многу е лесно да се инсталира и отстрани, можете да го исчистите директно со влажни марамчиња. Материјал : вештачка кожа. Заштитниот капак е изработен од вештачка кожа, тој е мазен и мек, најдобро е да изберете да одговара на вашето бебе. Капакот на потпирачот за раце е многу удобен и може да се стави на потпирачот за раце на бебето или рачката за туркање на возрасниот. Дизајн на патент, патентот е дизајниран за да го закачите куќиштето на рачката или да го извадите од рачката. Тоа е добар помошник за колички. Погоден за повеќето колички за бебиња, колички. Овој универзален заштитник за рачка за количка, вештачка кожа, водоотпорна и пот не е лесен за производство. Допира мазно и удобно, обезбедувајќи добро чувство на рацете. Големина : 25см ● 8,5 см / 9,84 € 3,35 инчи. Дизајнот на овој дел од раката е закривен, многу хуман, поудобен. Многу е лесно да се инсталира и отстрани, можете да го исчистите директно со влажни марамчиња. Материјал : вештачка кожа. Заштитниот капак е изработен од вештачка кожа, тој е мазен и мек, најдобро е да изберете да одговара на вашето бебе.

Параметри на производот

Слична стока