.

.

Blenderbottle ™ слама црна

Blenderbottle ™ слама црна

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Последно, слама од широка уста е дизајнирана за лесно пиење на дебели пијалаци и тресења Направено од трајни, машини за миење садови, бесплатни материјали за БПА. Единствената форма на устата ја задржува сламата во центарот додека пие низ шишето Спут. Флексибилна силиконска пролет. Пролетната база со 2 позиции овозможува компатибилност со широк спектар на шејкери за блендер шише. Blenderbottle слама има остатоци од шишиња-Флексибилна силиконска пролет-ви овозможува да го затворите шишето. Â Совршен дизајн на позиција Â Позиционирање без раце Â 2 Чекор Пролетна позиција за компатибилност Â Позиција 1 : Â Pro28 Â Stradaâ ¢ Tritan 28oz. Â Класичен V2â ¢ 28oz. Â Позиција 2 : Â Stradaâ ¢ Не'рѓосувачки челик 24oz. Â Classicâ ¢ w/јамка 28oz.

Параметри на производот

Слична стока