.

.

LXun 220W Power Supply Unit for HP Pavilion Slimline S5 Series,S5-1xxx S5-1024 Desktop PC S5-1110d S5-1002la S5-1010 TouchSmart 310-1205la, 633195-001 633196-001 633193-001,PCA222 FH-ZD221MGR PCA322

LXun 220W Power Supply Unit for HP Pavilion Slimline S5 Series,S5-1xxx S5-1024 Desktop PC S5-1110d S5-1002la S5-1010 TouchSmart 310-1205la, 633195-001

DEN 639.84

Пристапност
Залиха

【Надграден 220 W 633195-001 Компатибилен модел на напојување】 : HP Pavilion Slimline S5-1024 PC LTNA S5-1110 D PC SING, S5-1002 LA S5-1010 S5-1014 S5-1015 T CTO S5-1020 S5-1024 S5-1070 T CTO S5 -2 【Напојување на електрична енергија за HP Компатибилен број на дел】 : 633195-001 633193-001 633196-001 【Нов компјутерски напојување Компатибилен број на модел】 : PCA322 PCA222 FH-ZD221 MGR PS-6221-7 PS-6221-9 Напојување за напојување за HP. AC влез (50-60 Hz) : 100-127 V ~ 6 A, 200-240 V ~ 3 A, 50/60 Hz, DC Излез : Макс излез 220 W. 【LXUN напојување со висок квалитет】 : сосема нова замена за напојување со висок квалитет 220 W за HP, секоја ставка е тестирана и во добра состојба пред испорака. 【Гаранција за враќање】 : 365 дена гаранција. Од која било причина не сте целосно задоволни од производот, можете да побарате замена или целосна наплата.

Параметри на производот

Слична стока