.

.

Еко работилница Газа Маса Тркач Руменило 31ft Долга Газа Маса Тркач За Свадба Настан Партија Бохо Рустикален Фарма Стил Руменило Розова 372in маса тркач Руменило Розов

Еко работилница Газа Маса Тркач Руменило 31ft Долга Газа Маса Тркач За Свадба Настан Партија Бохо Рустикален Фарма Стил Руменило Розова

DEN 720.00

Пристапност
Залиха

100% Средно Ткаење Памучна Газа Ткаенина (Висококвалитетна Газа) Боја : Руменило Розова. Должина : 31 стапки Ширина : 35" (изгребана ширина до 20"). Краевите се текстурирани и недовршени. Произведено Во Европа. Само памучни и Природни органски бои : еколошки и без вообичаени алергени. Мека и малку збрчкана текстура со грациозна завеса додаваат прекрасен акцент. Рачно обоена! Боите може малку да се разликуваат во боја сенка. Ве молиме земете доволно за вашиот проект. Сакате да ги импресионирате гостите? Тие ќе поминат добар дел од вашиот настан седи, па им даде нешто убаво да се погледне во. Нашите тркачи на маса се најбрзиот и најлесниот начин за облекување долги маси и маси за сакани — тие го исполнуваат просторот и обезбедуваат совршена позадина за цвеќиња и свеќи. Одлично за Вашата Свадба, Фотосесија, Роденденска Забава, Ноќта на Вештерките, Денот На Благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот На Вљубените, Невестински И Бебешки Туш, Моминска Вечер, Други Настани, Церемонија На Песок, тематски забави, домашен декор, велигденски украси, обвиткани од корпи, како полнила за корпи итн. Без разлика дали ќе додадете тркач на маса за декоративен ефект врз постелнината, или користите само тркач на маса, зависи од видот на масата што ја користите.

Параметри на производот

Слична стока