.

.

Рачно ИЗРАБОТЕНИ 256GB Зелена Pentode Електронска Цевка USB Флеш диск. Стемпанк/Индустриски Стил

Рачно ИЗРАБОТЕНИ 256GB Зелена Pentode Електронска Цевка USB Флеш диск. Стемпанк/Индустриски Стил

DEN 203.20

Пристапност
Залиха

Ова парче содржи ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН USB 3 Електронската вакуумска цевка е направена во СССР во 1981 година. Поддржан Стандард : USB 3. Работа Со : Win XP, Windows 7, Windows 8,Windows 10, MAC OS, Linux. Произведено Во Латвија (ЕУ). Испорака ДО НАС : 10-15 дена. Ова парче содржи ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН USB 3. Електронската вакуумска цевка е направена во СССР во 1981 година. Поддржан Стандард : USB 3. Работа Со : Win XP, Windows 7, Windows 8,Windows 10, MAC OS, Linux. Произведено Во Латвија (ЕУ). Испорака ДО НАС : 10-15 дена. Додадете некој ретро-футуристички стил во вашата технологија со уникатен и привлечен флеш-уред со пентоди. Секој има блескави LED светла, вистински електронски цевки и задебелени, бакарни детали кои добиваат неверојатна патина со текот на времето, секое парче е уметничко дело што ги одржува сите ваши важни датотеки безбедни и брзи преносливи.

Параметри на производот

Слична стока