.

.

Случај за iPad Pro 12.9 6-ти/5-ти/4-ти/3-Та Генерација Со Држач За Моливи [Полнење Со Фит Молив] Тенок Тврд КОМПЈУТЕР Јасна Обвивка Паметен Триколд Штанд Заштитен Капак, Автом

Случај за iPad Pro 12.9 6-ти/5-ти/4-ти/3-Та Генерација Со Држач За Моливи [Полнење Со Фит Молив] Тенок Тврд КОМПЈУТЕР Јасна Обвивка Паметен Триколд

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

?Дизајниран за apple i Pad Pro 129 " 2022 6-та Генерација (А2437/А2764/А2766), 2021 5-ти (А2378 /А2461/А2379/А2462), 4-ти 2020 (а2229/А2069/А2232/А2233) 30 ° ∠режимот за внесување делува како држач за тастатура. Само Ајпад Случај. Само Ајпад Случај.9 Случај 2021/2020/2018 Компатибилен Со Apple i Pad Pro 12.9" 2021 5-Та Генерација(А2378 /А2461/А2379/А2462), 4-та 2020 (А2229/А2069/А2232/А2233) и 3-та 2018 (А1876/А2014/А1895/А1983) Можете да Ги Најдете Броевите На Моделот На Задниот Дел од Вашиот Ipad со Број Axxxx. i Pad Молив не е вклучен! Вграден Држач За Молив Поддршка За Полнење Уникатен дизајн поддржува Молив Од Јаболко (2-ри Генерал) безжично полнење и магнетно прицврстување без полетување на куќиштето.Може брзо да го зграби молив или да го стави настрана. Не грижете се изгуби Вашиот Јаболко молив повеќе! Режим на гледање и Пишување трикратниот преден капак со двојни стоечки позиции, агол од 30° и агол од 65°, за да ви овозможи да уживате во најудобното пишување тастатура и гледање филмови. Функција за Автоматско Будење/Поддршка за Спиење/будење со лесно вклучување и исклучување на куќиштето, што може да го продолжи времето на подготвеност на вашиот i Pad 10.

Параметри на производот

Слична стока