.

.

WDBBY 3-во-1 Дигитален Мерач На Притисок Во Гумите Мерач На Длабочина На Шарата На Автомобилот Алатка За Следење На Притисокот ВО Гумите Лцд Дисплеј 100 PSI Метар

WDBBY 3-во-1 Дигитален Мерач На Притисок Во Гумите Мерач На Длабочина На Шарата На Автомобилот Алатка За Следење На Притисокот ВО Гумите Лцд

DEN 1433.60

Пристапност
Залиха

Јасно Читање : дигитален дисплеј Со Висока осветленост, стабилен, издржлив и висока точност, јасни податоци Напојување со БАТЕРИИ СО 3 V копчиња, батериите се променливи, удобни и можат да траат долго време. Фенерче : со функција на фенерче, погодно е да се користи ноќе и лесен за работа. Операција на клучот : Едноставна и удобна, копче за режим на притискање за да го префрлите режимот (притисок во гумите, шема на шарите). Опсег на апликација : Широко се користи за тестирање на авто гуми со вентил за гас што одговара на млазницата на манометарот за притисок во гумите. Име : 3-во-1 Опсег На Мерач На Притисок на гумите : 0-100 PSI, 0-7 Бари, 0-7 Kgf/cm2, 0-700 Kpatyre Единица За Притисок : PSl, Бар, Kpa, Kgf/CM2 Membrane Опсег : 0-22mm/0.8"Мембрана Единица : mm/inchacuraty : +/-(1%+скала)Модел На Батерија : 3 V Копче Батерија (не содржи) тежина : 51g/1.79 Ozcolor : црноописи : 1.

Параметри на производот

Слична стока