.

.

CA0677 Зодијак Црвена Галаксија Кожа Паметен Часовник Бенд Ремен за Фосилни Хибридни Паметни Часовници Нејт, Хибридни ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ Ширина, Хибридни Паметни Часов?

CA0677 Зодијак Црвена Галаксија Кожа Паметен Часовник Бенд Ремен за Фосилни Хибридни Паметни Часовници Нејт, Хибридни ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

100% Сосема нов и висок квалитет за Фосилни Хибридни Паметни Часовници Нејт, Хибридни Паметни Часовници ГЕОГРАФСКА Ширина, Хибридна Големина На Машината За Паметни Часовници (24мм) Еко-пријателски меко силиконско јадро + надворешно печатена графичка стп кожа, како и со брановидно внатрешно силиконско лице за подобар проток на воздух и Отпорен на Пот. Нетоксичен, без алергија, дише и удобен за носење. Затворање на метална тока за лесно носење или полетување. Идеална замена на ременот за часовници. CA0677 Зодијак Црвена Галаксија Кожа Паметен Часовник Бенд Ремен За Фосилни Хибридни Паметни Часовници Нејт, Хибридна ШИРИНА НА ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ, Големина На Хибридна Машина За Паметни Часовници (24мм)вклучен Пакет : 1x Часовник Бенд (Часовникот не е вклучен).

Параметри на производот

Слична стока