.

.

[Ажурирана Верзија] Соларен Панел Васерштајн Компатибилен Со Wyze Cam На Отворено и Wyze Cam На Отворено V2-Напојувајте Ја Камерата За Надзор СО Полнење ОД 2W 5V

[Ажурирана Верзија] Соларен Панел Васерштајн Компатибилен Со Wyze Cam На Отворено и Wyze Cam На Отворено V2-Напојувајте Ја Камерата

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

КОМПАТИБИЛЕН СО WYZE CAM НА ОТВОРЕНО - нашиот wyze надворешен фотоапарат соларен панел гарантира дека вашиот фотоапарат никогаш не истекува од батеријата ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА-за прв пат користете, целосно наполнете го соларниот панел виз пред да ја поврзете камерата. Процесот на полнење започнува само кога соларниот панел е целосно наполнет. РАЗНОВРСНА МОНТАЖА - нашата единствена монтажа на ѕид од 360 степени ви овозможува лесно да го поставите вашиот соларен панел во најдобра насока, обезбедувајќи максимална изложеност на сончева светлина. Доаѓа со кабел од 13,1 стапки/4 метри за практично монтирање. ДИЗАЈН ОТПОРЕН на ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ - мекиот пвц патент во очекување на дизајнот микро-УСБ главата малку се шири кога се вметнува во отворот на камерата, со што ефикасно се запечатува од влага. ЕФИКАСНИ СОЛАРНИ ЌЕЛИИ-Изработени од ефикасни соларни ќелии, соларниот панел на надворешната камера на wyze cam брзо ја полни камерата дури и во услови на слаба осветленост.

Параметри на производот

Слична стока