.

.

Валдеал Симпатична Heart Срце Кафе Шолја Нерѓосувачки Челик Гимнастик Со Капак, Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Патување Кригла За Жени Мажи Роденден Или Божиќ Подароци, 2

Валдеал Симпатична Heart Срце Кафе Шолја Нерѓосувачки Челик Гимнастик Со Капак, Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Патување Кригла За Жени Мажи Роденден

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

[ПОДАРЕТЕ ЕДИНСТВЕН ПОДАРОК] - оваа кул гимнастичарка за неа / него е внимателен подарок за секоја прослава Дали барате посебен подарок за изразување љубов На Божиќ, роденден, годишнина, денот на вљубените, свадба или некои посебни денови на парови? Кога треба посилно да ја покажете својата љубов, оваа гимнастичарка е прекрасен подарок што апсолутно ќе ја допре неа/неговото срце. Совршен подарок за пријатели, семејство, мажи, жени, сопруг или сопруга. [ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ] - Изработен со нерѓосувачки челик од 18/8 304 храна, оваа патна гимнастичарка е безбедна за здравјето на корисниците. Материјалот е исто така отпорен на ' рѓа, отпорен на кршење и отпорен на пот, обезбедувајќи издржливост за поцелосно искуство со пиење. Што нема да ги задржи или пренесе вкусовите. Доаѓа со јасен капак без БПА. [ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ИЗОЛАЦИЈА НА ДВОЕН ЅИД] - Нашите чаши за кафе и чаши се дизајнирани да ве придружуваат каде и да одите, изолирана конструкција чувајте ги пијалоците топли и ладни на совршена температура, ви овозможуваат флексибилно да ги користите внатре или надвор, како што се училиште, канцеларија, теретана, кафуле или за кампување, базен, плажа, излети, одмор, патување и пловење со брод. Одлично за вода, кафе, кола, пиво, сок, чај, сладолед, коктели и многу повеќе. [ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ] - термичката чаша со широка уста од 3,5 инчи е доволна за да одговара на коцки со целосна големина . И со широката уста ви е лесно да го наполните и исчистите шишето, што го прави погодно за вашиот секојдневен живот и ви обезбедува долготрајна употреба. Процес НА производство УВ печатење, МИЕЊЕ РАЦЕ САМО, не впие, не се препорачува за машина за миење садови, микробранова печка и печка. Не преполнувајте. Топла течности можат да изгорат корисникот. [ ОТПОРЕН на ИСТЕКУВАЊЕ И ПРЕНОСЛИВ]-отпорен На Истекување, јасен, притискање на капакот ја прави оваа симпатична новина тамблер идеална за секојдневна употреба, лесна за држење со рака, со основа за лесно држење, уживајте во вашиот пијалок во автомобил, на пат, на работа или дома. Совршен гимнастик за секоја употреба. Вклопете се во повеќето држачи за чаши, изолираната машина од нерѓосувачки челик е вашиот идеален избор за начин на живот во движење. [ПОДАРЕТЕ ЕДИНСТВЕН ПОДАРОК] - оваа кул гимнастичарка за неа / него е внимателен подарок за секоја прослава. Дали барате посебен подарок за изразување љубов На Божиќ, роденден, годишнина, денот на вљубените, свадба или некои посебни денови на парови? Кога треба посилно да ја покажете својата љубов, оваа гимнастичарка е прекрасен подарок што апсолутно ќе ја допре неа/неговото срце. Совршен подарок за пријатели, семејство, мажи, жени, сопруг или сопруга. [ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ] - Изработен со нерѓосувачки челик од 18/8 304 храна, оваа патна гимнастичарка е безбедна за здравјето на корисниците.

Параметри на производот

Слична стока