.

.

Срамежлива ткаенина за бричење на ткаенина, се полнат, се бричи пилула за џемпери за отстранувачи, сечила за заменливо не'рѓосувачки челик

Срамежлива ткаенина за бричење на ткаенина, се полнат, се бричи пилула за џемпери за отстранувачи, сечила за заменливо не'рѓосувачки челик

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Зафатот е ергономски дизајниран и рацете не се склони кон замор за време на продолжената употреба Опремено со контејнер за фузи со голем капацитет, тој е одвојлив и лесен за чистење. Работи совршено на мебел за домаќинства и декор, вклучувајќи тросед, завеси, драперии, постелнини, ќебиња, удобности и дувчиња. Брзините со голема брзина од не'рѓосувачки челик ја отстрануваат пената во леснотија и ги обновуваат ткаенините за неколку минути. Овој бричење на џемперот е совршен за најразлични ткаенини од волна палта до памучни здолништа, џемпери и др. Големината на прилогот совршено се вклопува во дланката на раката и исто така е преносен за носење додека патувате. Зафатот е ергономски дизајниран и рацете не се склони кон замор за време на продолжената употреба. Опремено со контејнер за фузи со голем капацитет, тој е одвојлив и лесен за чистење. Работи совршено на мебел за домаќинства и декор, вклучувајќи тросед, завеси, драперии, постелнини, ќебиња, удобности и дувчиња. Брзините со голема брзина од не'рѓосувачки челик ја отстрануваат пената во леснотија и ги обновуваат ткаенините за неколку минути. Овој бричење на џемперот е совршен за најразлични ткаенини од волна палта до памучни здолништа, џемпери и др.

Параметри на производот

Слична стока