.

.

Јимхом Божиќ Снешко Бел Снег Птица Кујна Мат 2 ПАРЧИЊА Зимски Холи Лисја Кујнски Килими Нелизгачки Удобни Врати Тепих Мек Тркач Област Килим За Кујна Перење Бања Тр

Јимхом Божиќ Снешко Бел Снег Птица Кујна Мат 2 ПАРЧИЊА Зимски Холи Лисја Кујнски Килими Нелизгачки Удобни Врати Тепих Мек Тркач Област

DEN 672.00

Пристапност
Залиха

Квалитетен Материјал : нашите кујнски душеци и килими се изработени од мек и издржлив 100% полиестер со гумена подлога во форма на ѕвезда што не се лизга, тие можат да се користат на различни подни површини Совршена Големина : комплетот кујнски душеци содржи 2 парчиња, 19, 7х27, 6 инчи+19, 7х47, 2 инчи (50 х 70см + 50 х 120см), овие 2 големини го прават погоден за задоволување на потребите на повеќето луѓе за кујнски душеци. Карактеристики : кујнските душеци против замор се полни со мемориска пена, тоа е супер меко и удобно за вашите стапала, тие можат да ја одржат вашата соба или кујна чиста, а дното на подната подлога има пластични честички кои не се лизгаат, што може да спречи лизгање или паѓање на луѓето, да ви донесе мир на умот, погоден за секое семејство. Повеќекратна Употреба : нашите удобни подни душеци можат да бидат кујнски душеци, чаршафи, килими за спална соба, душеци за дневна соба, душеци за перење или душеци за тепих во бањата, обезбедувајќи совршена декорација за домот. Лесно За Чистење : нашите душеци за тркачи што се перат лесно се чистат, тие се водоотпорни, издржливи и отпорни на масло. Само треба едноставно да ги избришете со влажна крпа или влажен сунѓер и да го исушите воздухот. Квалитетен Материјал : нашите кујнски душеци и килими се изработени од мек и издржлив 100% полиестер со гумена подлога во форма на ѕвезда што не се лизга, тие можат да се користат на различни подни површини. Совршена Големина : комплетот кујнски душеци содржи 2 парчиња, 19, 7х27, 6 инчи+19, 7х47, 2 инчи (50 х 70см + 50 х 120см), овие 2 големини го прават погоден за задоволување на потребите на повеќето луѓе за кујнски душеци. Карактеристики : кујнските душеци против замор се полни со мемориска пена, тоа е супер меко и удобно за вашите стапала, тие можат да ја одржат вашата соба или кујна чиста, а дното на подната подлога има пластични честички кои не се лизгаат, што може да спречи лизгање или паѓање на луѓето, да ви донесе мир на умот, погоден за секое семејство. Повеќекратна Употреба : нашите удобни подни душеци можат да бидат кујнски душеци, чаршафи, килими за спална соба, душеци за дневна соба, душеци за перење или душеци за тепих во бањата, обезбедувајќи совршена декорација за домот.

Параметри на производот

Слична стока