.

.

17 Рамно Со Хромирана Кука и Дрвена Лента За Заклучување На Пролетта

17 Рамно Со Хромирана Кука и Дрвена Лента За Заклучување На Пролетта

DEN 546.08

Пристапност
Залиха

Боја : Природна Произведено Во Кина. Модел : WH1761 LBNC25. Број на единици : 25. Боја : Природна. Произведено Во Кина. Модел : WH1761 LBNC25. Број на единици : 25. Висококвалитетни, Луксузни закачалки за дрво сега се достапни по неверојатно ниски цени. Стандардните рамни закачалки од 17 инчи се достапни само во природна завршница со хромирана кука, прикажана погоре. Стиловите вклучуваат закачалка за палто без шипка, закачалка со прикачена Дрвена шипка, духовитост на закачалката.

Параметри на производот

Слична стока