.

.

Држач За Држач за Таблети абоветек, 360 Држач За Мобилен Телефон Со Прилагодлив Агол На Вртење За Работна Површина, Алуминиумски Држач за iPad Одговара На Таблет/Телеф?

Држач За Држач за Таблети абоветек, 360 Држач За Мобилен Телефон Со Прилагодлив Агол На Вртење За Работна Површина, Алуминиумски Држач

DEN 1374.40

Пристапност
Залиха

Одлична Компатибилност : Универзален држач за i Pad со лулка натоварена со пружина одговара на секој уред помеѓу 4,5"-13,5", вклучувајќи таблети, паметни телефони и е-читачи со или без капаци и куќишта; ова е брилијантен штанд за работна површина на i Pad и за домашна и за канцелариска употреба Бесконечни Агли : Завртете ја стегачот за држач за ipad целосна 360 степени за да го видите вашиот екран во хоризонтална или вертикална ориентација и навалете го 180 степени напред и назад за да го пронајдете вашиот совршен агол на гледање за да видите сѐ на екранот на вашиот i Pad или телефон. Лесно Прилагодување На Висината : држачот За Десктоп таблети е дизајниран со столб за прилагодување на висината што може да се подигне помеѓу 11,4 и 18,1 инчи за да се сретнете со вашиот i Pad на ниво на очите и да одржувате здраво држење на телото додека читате тип, гледајте видеа, снимајте видеа и Пренос во Живо. Неверојатно Стабилен : ултра стабилен држач за телефон со цврста алуминиумска метална основа и силна рака обезбедува исклучителна поддршка, заедно со заштитната подлога за гребење, за сигурно да го држите телефонот или таблетот на место. Едноставно Поставување : Поставувањето е брзо и лесно – само вметнете го столбот во основата, следно користете го шрафцигерот за да ја инсталирате завртката на долната страна на основата за да го поправите столбот цврсто на место, а потоа е подготвен за употреба за приклучување на вашиот таблет или паметен телефон. Одлична Компатибилност : Универзален држач за i Pad со лулка натоварена со пружина одговара на секој уред помеѓу 4,5"-13,5", вклучувајќи таблети, паметни телефони и е-читачи со или без капаци и куќишта; ова е брилијантен штанд за работна површина на i Pad и за домашна и за канцелариска употреба. Бесконечни Агли : Завртете ја стегачот за држач за ipad целосна 360 степени за да го видите вашиот екран во хоризонтална или вертикална ориентација и навалете го 180 степени напред и назад за да го пронајдете вашиот совршен агол на гледање за да видите сѐ на екранот на вашиот i Pad или телефон.

Параметри на производот

Слична стока