.

.

550 Приклучок Сет јаглероден Челик мулти-алатка Комплет Клуч Клучеви Залак Сет Клучеви Клуч Приклучок Шрафцигер Домаќинство Автомобил Поправка Алатка

550 Приклучок Сет јаглероден Челик мулти-алатка Комплет Клуч Клучеви Залак Сет Клучеви Клуч Приклучок Шрафцигер Домаќинство Автомобил

DEN 907.20

Пристапност
Залиха

?Секоја алатка е изработена од висококвалитетни материјали, внимателно изработени, цврсти и издржливи, со долг работен век ?Целосен опсег на алатки, широко користени за задоволување на различните потреби за одржување во семејствата. ?Designономски дизајн за побезбедна употреба. ● Со комплет комплет, мобилното складирање е поудобно. ●Згуснете ја лушпата, продлабочете го жлебот, одвојте секунди за да ја поставите, не е лесно да се расфрла. ?Секоја алатка е изработена од висококвалитетни материјали, внимателно изработени, цврсти и издржливи, со долг работен век. ?Целосен опсег на алатки, широко користени за задоволување на различните потреби за одржување во семејствата. ?Designономски дизајн за побезбедна употреба. ● Со комплет комплет, мобилното складирање е поудобно. ●Згуснете ја лушпата, продлабочете го жлебот, одвојте секунди за да ја поставите, не е лесно да се расфрла. Драг купувач : Добредојдовте во Нашата Продавница! ! ! Ние гарантираме да обезбедиме најдобра услуга и најдобар квалитет на производот.

Параметри на производот

Слична стока