.

.

WNVMWI Десктоп Мини Астронаут Полнење Рачен USB Пренослив Паметен дом Преклопен Вентилатор Рачен

WNVMWI Десктоп Мини Астронаут Полнење Рачен USB Пренослив Паметен дом Преклопен Вентилатор Рачен

DEN 1561.60

Пристапност
Залиха

Батерија : - Батерии Пренослив : Компактна И Пренослива Големина, Уникатна Форма, Богати Бои И Поддршка На Употребата На Висечки Врат, Е Добар Подарок За Семејството И Пријателите. Батерија На полнење : Вградена Батерија со Голем капацитет, Полнењето Може Да се Користи Континуирано 1 Час, Поддршка На Употребата на Мобилна Енергија за Полнење, Поудобно Патување. Пакетот Вклучува : . Опрема : Две Брзини. Батерија : - Батерии. Пренослив : Компактна И Пренослива Големина, Уникатна Форма, Богати Бои И Поддршка На Употребата На Висечки Врат, Е Добар Подарок За Семејството И Пријателите. Батерија На полнење : Вградена Батерија со Голем капацитет, Полнењето Може Да се Користи Континуирано 1 Час, Поддршка На Употребата на Мобилна Енергија за Полнење, Поудобно Патување. Пакетот Вклучува : . Опрема : Две Брзини. Десктоп Мини Астронаут Полнење Рачен USB Пренослив Паметен дом Преклопен Вентилатор Рачна Тежина : 145g Package вклучува : 1 * Кабел За Полнење опис : 4. Прилагодување со две брзини : поддржете двостепено прилагодување на волуменот на воздухот, може да се ракува според употребата на побарувачката за задоволување на потребите.Време на континуирана употреба : 1 час1 * Вентилатор 5.

Параметри на производот

Слична стока