.

.

iFlash 6 Стапки Екстра Долг Кабел За Полнење Со Двојна Порта Тип C Сплитер-Напојување До Два USB C Уреди Одеднаш Од Еден USB Порта-Идеален За Секој УРЕД Со НАПОЈУВАЊЕ USB C

iFlash 6 Стапки Екстра Долг Кабел За Полнење Со Двојна Порта Тип C Сплитер-Напојување До Два USB C Уреди Одеднаш Од Еден USB Порта-Идеален

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

?€Брзо Полнење И Синхронизација : Брзина На Пренос до 480 Mb/s, 24 Брз Полнач, Пренос На Податоци и Полнење На Енергија 2 Во 1 Тип C Кабел. ?●Двојна Порта Q : Наполнете 2 USB c уреди во исто време. (На пример, ако ѕидот/автомобил полнач излези 2а струја, тогаш секој уред ќе добие 1а струја. ?`+Пренос На податоци : Поврзете Само ЕДЕН уред со КОМПЈУТЕР додека вршите пренос на податоци. (Користете ја портата со ознака за пренос на податоци). Двојна Порта Од Типот Ц : овозможува истовремено полнење на два USB c уреди. Неговата издржливост, поврзаност, компатибилност. Премиум Двојно Плетенка : Тешката конструкција трае 5 пати подолго од генеричките кабли, најлонскиот стилски СР дизајн го подобрува отпорен на свиткување на кабелот за да спречи фрактура. Силен доказ за оштетување, долготрајна употреба. Компатибилен со : LG V30 Moto Z2 Play 2017 Samsung Galaxy S10 S9, S8 Plus/S8+, Забелешка 9 Забелешка 8 LG G6,G5, V20 2015 apple new Mac Book со 12" Ретина Дисплеј Друг Тип-c USB2.

Параметри на производот

Слична стока