.

Бусман БП/МДЛ - 7 Мдл Временско Одложување Стаклен Осигурувач - 2 Пакет
Новак

Мдл Време Одложување Стакло Осигурувачи 1 / 4 инчен дијаметар X 11 / 4 инчи долг со стаклена цевка / никел обл

Залиха
Дигитална дигитална мултиметарска отпорност на дигитална фреквенција на фреквенција на дигитална дигитација на дигитална диода на тестот со
Новак

3 1 / 2 Дигитален LCD екран, максималната вредност на дисплејот е 1999 година Мултиметарот има јасен, лесен за

Залиха
Мол Моќ Дистрибуција Кутија Со Автобус Барови и Дин Железнички За Минијатурни Коло Прекинувач МКБ, Водоотпорен IP66.Катанец Достапен За Внатрешна
Новак

●Робустен и издржлив q Изработен од висококвалитетен компјутер+материјал од легура НА ABS Големина : 130*100

Залиха
X-DREE R021 500V 4a Завртка База Тип Керамички Осигурувачи Врски 2Pcs(R021 500w 4a База де торнило Типо топливи керамико енклира
Новак

Име На Производ : Врска Со Осигурувачи; Модел Бр : R021; Номинален Напон : AC 500 V Номинална Струја : 4А; Материј�

Залиха
51-21826-01-Оем Надграден Рем Кондензатор Вентилатор Мотор 1/5 КС 208-230 Волти 1075 ВРТЕЖИ во МИНУТА
Новак

Ова Е Сосема Нов Оем Надграден Кондензатор Вентилатор Мотор ОЕМ Жици Боја Код И Жици Дијаграм Прави Жиц�

Залиха
Aexit AC 400v Прекинувачи 16a 2-Пол 2p Заштита Од Преоптоварување Mcb Мини Минијатурни Прекинувачи Прекинувач
Новак

Име На Производот : Прекинувач;Модел Бр : DZ4763 C16;Надворешен Материјал : Пластика, Метал Номинален Напон : Н

Залиха
QMseller 2pcs Мотор За Намалување На Микро Брзината DC 3V 15RPM Со Целосен Метален Менувач 0.15 А Електричен Менувач Кутија Мотор
Новак

Напон : DC 3 V; Брзина : 15 RPM Тип На Вратило : Д Форма; Вратило Диа : 3мм; Должина На Вратило : 9,5 мм Големина На Мо

Залиха