.

.

Мол Моќ Дистрибуција Кутија Со Автобус Барови и Дин Железнички За Минијатурни Коло Прекинувач МКБ, Водоотпорен IP66.Катанец Достапен За Внатрешна И Надворешна Употр

Мол Моќ Дистрибуција Кутија Со Автобус Барови и Дин Железнички За Минијатурни Коло Прекинувач МКБ, Водоотпорен IP66.Катанец Достапен За Внатрешна

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

●Робустен и издржлив q Изработен од висококвалитетен компјутер+материјал од легура НА ABS Големина : 130*100*200мм 5*3. ●Водоотпорен IP66®може да издржи силен удар на бран или силен спреј за вода и целосно да спречи влегување прашина. Во голема мера ја подобрува безбедноста на прекинувачот. Отпорност на удар до ИК08. ●Лесна Инсталација●кутијата за прекинувачи може лесно да се инсталира и многу погодна за употреба, само треба неколку чекори за да го монтирате на вашиот ѕид. ®Широко користен е Погоден За надворешна инсталација, како што се поврзување на сончева енергија, столбови за полнење автомобили итн. Исто така погоден за внатрешни работи, како што се дома, работилница, хотел, трговски центар, станица за полнење итн. ●Пакување€1pcs x Кутија За Заштита Од Дистрибуција На Енергија, 4pcs x Завртки од нерѓосувачки Челик. Безбедносната дупка за заклучување е резервирана за клиентите да купуваат со модели за заклучување или со свои безбедносни брави.

Параметри на производот

Слична стока