.

Sandvik Coromant SL-QD-RGE26C32 Corocut Q Глава За Жлеб, 26 mm Максимална Длабочина На Намалување
Новак

Назабени заклучување спојка големина 32 Corocut QD SL главата за жлебови Корокут П главата за жлеб...

Залиха
YG - 1 BH333 Продолжен Er Collet Chuck, BT40-ER25-6.00
Новак

Балансирање одделение : Врз основа На G63 / 15000 Вртежи во Минута Швајцарија направи прецизност ЕР орев Ис�

Залиха
Нешо Метал Ротациони Датотеки 6мм Стебло Волфрам Карбид Брус Бит Дијаметар 2,6-6,3 мм Абразивни Алатки За Резба на Дрво 1 парчиња
Новак

Комбинирана Вежба Ротационата датотека од легура на карбид е неопходна напредна алатка за монтирање и �

Залиха
Сандвик Коромант Л151. 21-16-40а Челик Т-Макс П-Намалување На Стеблото Алатка За Разделба И Жлеб Држач, 0.94 Максимална Длабочина На Намалување
Новак

ПИсечете 151000 " Квадратни Стебла Надворешна ОбработкаАлатки За Стебло Надворешна ОбработкаАлатки За Ст�

Залиха
Алатка За Бришење Раце На Пчели Со Сечила од 10 парчиња, Рачна Алатка За Отстранување Бруси За Пвц Водоводни Цевки, 3д Печатење, Пластика,
Новак

Алатка За Бришење Раце На Пчели Со Сечила од 10 парчиња, Рачна Алатка За Отстранување Бруси За Пвц Водово�

Залиха
Cle-line c65417 јаглероден челик круг прилагодлив умирање, 1-12 UNF
Новак

Подлога на јаглерод челик Краток комори од обете страни на Die за да го проширите животот на алатките...

Залиха
Вежба во собата 5X Вежба Малку Контра Мијалник Дрво Вежба Малку Во Собата Безжичен Чекор Вежба Битови За Метал Дрво Обработка 5681012
Новак

Комплет од четири парчиња вклучува битови за дупчење пилот дупки за големини на завртки#5, #6,#8,#10 и #12 Спец

Залиха