.

.

YG - 1 BH333 Продолжен Er Collet Chuck, BT40-ER25-6.00

YG - 1 BH333 Продолжен Er Collet Chuck, BT40-ER25-6.00

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Балансирање одделение : Врз основа На G63 / 15000 Вртежи во Минута. Швајцарија направи прецизност ЕР орев. Испорачано без клуч. Глобален лидер ВО алатките ЗА сечење, YG-1 обезбедува мелници со високи перформанси, вежби, славини и ротирачки алатки повеќе од 20 години. Искористувањето на натпреварувачкиот дух и вертикалната интеграција ни овозможува да обезбедиме највисок квалитет. Ова е причината зошто велиме Дека ако НЕ Е YG-1, тоа не е совршено.

Параметри на производот

Слична стока