.

Малку високи афионски метални бакарни фолија од бакарна метална плоча со фолија, исечена бакарна метална плоча погодна за заварување и правење
Новак

Материјал : Бакар со висок квалитет Големина на панелот : 1000мм*50мм*0,6мм / 0 Дебелина : 0,6мм / 0,8мм Предности :

Залиха
Гума -кал општа намена гумен лист 60А - црн - 0,125 x 8 диск
Новак

Разновиден гумен материјал кој е совршен за комерцијални, индустриски и станбени апликации Изработено

Залиха
2/3/4/5/6/8/10/12-40MM бои полиетилен лим пластична табла Висока температура PE/UPE/HDPE плоча за CNC гравирање на сечење DIY -
Новак

Големина : 100x200mm, боја : сина, дебелина : 12мм Стандарден или нестандарден : стандард Облик : рамен заптивка.

Залиха
Бакарен лист од месинг од месинг за среќа е идеален за електрични проекти 100mmx100mm/4x4inch, дебела: 3мм/0,12инч, 2 парчиња
Новак

Карактеристики : Нема или обемна оксидација, со добри механички својства и термичка стабилност Пластич�

Залиха
PPS Rod Rod, Rockwell R126, непроирно бело, дијаметар со 1 , должина од 4 '
Новак

Хемиски отпор Нулта апсорпција на влага Машини за тесни толеранции Континуирана услуга на 425 ° F (220 ° C)...

Залиха
Dmiotech 20 пакет 100mmx5mm 304 не'рѓосувачки челик шипка за струг за занаетчиски модел модел на модел на авион
Новак

Апликација : 304 шипки од не'рѓосувачки челик се широко користени за моделот, модел хеликоптер, модел брод

Залиха