.

.

2/3/4/5/6/8/10/12-40MM бои полиетилен лим пластична табла Висока температура PE/UPE/HDPE плоча за CNC гравирање на сечење DIY -

2/3/4/5/6/8/10/12-40MM бои полиетилен лим пластична табла Висока температура PE/UPE/HDPE плоча за CNC гравирање на сечење DIY -

DEN 415.84

Пристапност
Залиха

Големина : 100x200mm, боја : сина, дебелина : 12мм Стандарден или нестандарден : стандард. Облик : рамен заптивка. Сертификација : CE, ништо. Спецификации на артикалот : Стандарден или нестандарден : Стандард Шејп : Рамен г-дин заптивка : копно Chinacertification : CE, Nece Rtification : Ceorigin : Chinathichence : 2/3/4/5/6/8/10/12-50mmmmatery : Полиетилен PE лист/табла/плоча на одбор : рамен динансирање : рамен динансирање или нестандард : СтандардКолур : црна/бела/сина/зелена/жолта/црвена.

Параметри на производот

Слична стока