.

Полиестерски Спандекс Сјаен Бел Вештачки Винил 2 Начини На Истегнување Ткаенина
Новак

СОДРЖИНА НА ТКАЕНИНА : 90% Полиестер 10% Спандекс Сјајна Бела Фолија, 2 Насочно Истегнување, Широк 58 до 60 Инч

Залиха
Цветна Ткаенина за Тапацир пејсли за Столови, Ткаенина Бохо Пејсли покрај Дворот, Геометриска Егзотична Цветна Декоративна Ткаенина
Новак

SIZE € ГОЛЕМИНА : 36 "(1 двор) & ШИРИНА : 59"Секој (1 количина) = 1 ДВОР Секоја количина се сече на одделни парчиња �

Залиха
Соимои Црн Памук Воил Ткаенина Ловоров Лисја Печатење Шиење Ткаенина Метар 58 Инчен Широк
Новак

Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенин�

Залиха
Соимои Памук Дрес Ткаенина Остава &засилувач; Бобинки Акварел Печати Ткаенина Од Дворот 58 Инчен Широк
Новак

Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенин�

Залиха
59 Ловец Зелена Органза Ткаенина покрај Дворот - 1 Двор
Новак

Ширина : 59 / 60" инчи (околу 1,5 метри) Содржина : 100% Полиестер Рашири : Минимално Боја : Аква Зелена...

Залиха
А922 Темносина Дијамантска Зашиена Кадифена Ткаенина за тапацир покрај Дворот
Новак

Одлично за сите внатрешни тапацири Ширина : 54 Инчи; Продадени од континуираниот двор вашата нарачка ќе �

Залиха