.

.

Цветна Ткаенина за Тапацир пејсли за Столови, Ткаенина Бохо Пејсли покрај Дворот, Геометриска Егзотична Цветна Декоративна Ткаенина За Девојки, Боемска Индиска Во

Цветна Ткаенина за Тапацир пејсли за Столови, Ткаенина Бохо Пејсли покрај Дворот, Геометриска Егзотична Цветна Декоративна Ткаенина

DEN 239.84

Пристапност
Залиха

SIZE € ГОЛЕМИНА : 36 "(1 двор) & ШИРИНА : 59"Секој (1 количина) = 1 ДВОР. Секоја количина се сече на одделни парчиња како континуиран 1 двор ткаенина. ✿€ МАТЕРИЈАЛ} : 100% Полиестер, Водоотпорна Ткаенина - за внатрешна и надворешна употреба. Машина за перење, фен безбедно.со поголема густина од повеќето други синтетички изработувачки ткаенини, голема издржливост. ✿_ КАРАКТЕРИСТИКИ на ТКАЕНИНАТА : Лесен за пеглање и безбеден за деца,Леснотија на манипулација, сечење и лепење без разоткривање или туткање.Различни стил тема дизајн и јасна слика одлично за домашна декорација. ✿€ СМЕШНИ diy® : занаетот DIY ќе ја развие и подобри креативноста и имагинацијата на децата, ќе вежба детска креативност и практични вештини и ќе им ги даде овие срдечни подароци на семејството и пријателите, исто така ви носи многу забава. ✿€ ПРИМЕНА : Користете Го За создавање влошки за стол, јоргани, навлаки за перници, крпа за маса, перница за фрлање, торби за торби или тешки додатоци за патување, мебел за двор, навлаки за чамци и многу повеќе! Погоден за вашиот занаетчиски проект,како што се правење играчки со вашите деца или правење кутија за складирање,чанта,торби за рамо,кеси за монети,синџир на клучеви,подлога за глувче. Тие се исто така одличен материјал за правење украси за домови,како што се вештачко цвеќе,кутии за ткива,подлоги,новогодишна елка и подарок. ♚ ♚ Висококвалитетен производ : Ние Се Гордееме што обезбедуваме само најквалитетен производ. Да обезбеди убави материјали преку кои може да се создадат убави предмети. Да ги надминете вашите очекувања и во квалитетот и во услугата. Информации за големината на♚ ♚ : секој (1 количина) = 1 ДВОР. Секоја количина се сече на одделни парчиња како континуиран 1 двор ткаенина. Секој (1 количина) = 2 ЈАРДИ. Секоја количина се сече на одделни парчиња како континуирани 2 јарди ткаенина. Секој (1 количина) = 3 ЈАРДИ. Секоја количина се сече на одделни парчиња како континуирани по 3 јарди ткаенина. Секој (1 количина) = 5 ЈАРДИ. Секоја количина се сече на одделни парчиња како континуирани по 5 јарди ткаенина.

Параметри на производот

Слична стока