.

.

Полиестерски Спандекс Сјаен Бел Вештачки Винил 2 Начини На Истегнување Ткаенина

Полиестерски Спандекс Сјаен Бел Вештачки Винил 2 Начини На Истегнување Ткаенина

DEN 219.20

Пристапност
Залиха

СОДРЖИНА НА ТКАЕНИНА : 90% Полиестер 10% Спандекс Сјајна Бела Фолија, 2 Насочно Истегнување, Широк 58 до 60 Инчи, Лесни мерења од 1 нарачка во дворот = 60 Инчи х 36 Инчи, повеќе нарачки за количина Ќе бидат во едно континуирано парче Што се Користи За правење : облека за танцување, костими, костими за капење, бикини, лакови за навивање, модна облека и повеќе ве Молиме користете го владетелот (инчи) и/или денар ВО СЛИКИ за големина референца На Моделот

Параметри на производот

Слична стока