.

Домаќинството за домаќинства, завртката орев орев, заптивка поставена вкрстена рамна завртка на главата DIY боксер M2M3M4M5M6 -
Новак

Боја : Б пакет Е прилагодено : да Број на модел : DIY боксер M2 M3 M4 M5 M6 Снабдување со DIY : обработка на дрво...

Залиха
Завртете го QS-15 AC380V 15A напред СТОП за промена на моторниот мотор за промена на моторот
Новак

Снабдување со DIY : Електрични Стил на возење : Надворешен хексадецимален Тип на завртка : завртки за маши�

Залиха
2pcs M10*45mm црна боја Надворешна шестоаголна прирабница глава за лангирање на завртката за завртки за завртки 10,9 одделение
Новак

Број на модел : GW9 NBGYB0 AT0 N1 N09 Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : Кина на ко�

Залиха
L.H. Dottie LW6 заклучување мијалник, бр.6 Болт, цинк позлатена, 100-пакет
Новак

Цинк позлатен челик Invincibox до 1 / 2инчи Појасните за заклучување обезбедуваат тесно заклучување на завртк

Залиха
LCFA, 12 x 3/4in завртки за самостојно дупчење, метал за лим за самостојно дупчење на главата на миење садови, завртки за теки со точка
Новак

1 Димензии : Дијаметар : 5,5мм , должина : 3 / 4 “(измерено од под главата) , Висина на главата : 5мм , Матери�

Залиха
1 парчиња тркалезен флан со права линија на лежиштето на лежиштето 16мм во внатрешниот дијаметар 28мм завртки за надворешен дијаметар
Новак

Големина : 16mmx28mmx37mm Е прилагодено : да Број на модел : SDGQDNJANQX655431465 XQADGQVCHJQKFF Пакет : Под 50 парчиња...

Залиха
Зачинот заврши тркалезна тапацир тапаци | 5/8 дијаметар × 5/8 долг | Пакет од 50 | Декоративни глави за нокти за мебел | UA-FRH58-S
Новак

Димензии : 5 / 8 "Дијаметар на главата × 5 / 8" должина МАТЕРИЈАЛ : Овие силни тапацири се изработени од челик

Залиха