.

.

Завртете го QS-15 AC380V 15A напред СТОП за промена на моторниот мотор за промена на моторот

Завртете го QS-15 AC380V 15A напред СТОП за промена на моторниот мотор за промена на моторот

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Снабдување со DIY : Електрични Стил на возење : Надворешен хексадецимален. Тип на завртка : завртки за машина. Стил на глава : Пан. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Снабдување со DIY : Електрични. Стил на возење : Надворешен хексадецимален. Тип на завртка : завртки за машина. Стил на глава : Пан. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Номинална напон AC 380 VCountry на производство Chinamodel QS-15 Package содржина 1 x Reversing Drum Switchmain Body Body Size 97 x 93 x 70mm/3,9 "x 3,7" x 2,8 "(L*W*H) Материјал, металтит 15apositions 3 (напред, стоп, стоп, стоп, стоп, стоп, стоп, стоп, стоп, стоп, стоп, стоп, стоп, стоп, стоп, стоп, стоп, стоп Обратно) Спецификации на артиклите : DIY материјали : Електричен Стил : Надворешен вид на хексадек : машина за завртки за завртки : Панматеријал : Не'рѓосувачки челик пакет : под 50pcsmodel Број : /е прилагодено : Дадимензии : М2*14.

Параметри на производот

Слична стока