.

.

2pcs M10*45mm црна боја Надворешна шестоаголна прирабница глава за лангирање на завртката за завртки за завртки 10,9 одделение од јаглероден челик цинк тип2548

2pcs M10*45mm црна боја Надворешна шестоаголна прирабница глава за лангирање на завртката за завртки за завртки 10,9 одделение

DEN 937.60

Пристапност
Залиха

Број на модел : GW9 NBGYB0 AT0 N1 N09 Снабдување со DIY : обработка на дрво. Сертификација : Ништо. Потекло : Кина на копното. Дијаметар на конец * Специфики за должина на шипки : Број на модел : GW9 NBGYB0 AT0 N1 N09 DIY Снабдувања : Дрво работење на дрво : Ништо Оригин : Кина на копно.

Параметри на производот

Слична стока