.

.

Домаќинството за домаќинства, завртката орев орев, заптивка поставена вкрстена рамна завртка на главата DIY боксер M2M3M4M5M6 -

Домаќинството за домаќинства, завртката орев орев, заптивка поставена вкрстена рамна завртка на главата DIY боксер M2M3M4M5M6 -

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Боја : Б пакет Е прилагодено : да. Број на модел : DIY боксер M2 M3 M4 M5 M6. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Сертификација : Ништо. Е прилагодено : да. Број на модел : DIY боксер M2 M3 M4 M5 M6. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Сертификација : Ништо. Забелешка : Сликата е само за референца, ве молиме преовладувајте во спецификите на Kind Item : е прилагодено : ДакМодел Број : DIY BOXED M2 M3 M4 M5 M6 DIY Опрема : Обезбедување на дрво Секој : : 18 видови.

Параметри на производот

Слична стока