.

iMBAPrice Unvieral RJ45 Keystone Jack Innine Спојка За Cat6 / Cat5e Teastone Wallидна Плоча Бело
Новак

Конектор : Cat5 / Cat5e / Cat6 женскиДоCat5 / Cat5e / Cat6 женски Доаѓа во количина од 1 или пакувања од 5 Доживотна Гаранц

Залиха
Itеав-1 Порт ХДМИ 1 Порта Рца Блу 1 Порта 3,5 мм - 2 Банда Ѕид Плоча
Новак

Поврзување без алатки, само приклучете еден кабел во предниот дел на секој приклучок и еден во задниот д

Залиха
PANDUIT CPPA72FMWLY Аголна Висока Густина 72-Порта Рамна Монтажа Лепенка Панел, Црна
Новак

Прифаќа МиниКом Модули ЗА СОВЕТ, оптички влакна и аудио / видео, кои се прилепуваат и излегуваат за лесни

Залиха
X-DREE RJ12 6P6C Страничен Влез Модуларни Мрежни Приклучоци Конектори 5 Парчиња (Connettori jack di rete modulari RJ12 6P6C конгресо
Новак

Име на производ : RJ12 Pcb Jack;Функција : RJ12 6 P6 C Материјал : Пластика, Метал;Боја : Црна Пин Број : 6;Тип На Пин : Т�

Залиха
Декора Вметнете Ѕидна Плоча, Бела, 3 Дупка За Приклучок За Клучеви
Новак

Боја : Бела Тежина : 0,06 фунти Гаранција : Живот Тежина : 0,06 фунти Гаранција : Живот 3 Дупка Клуч Бела Декора

Залиха
MCCAMSTORE GX30 2 3 4 5 6 7 8 10 Пински Авијација Конектор, DF30 Круг Панел Планината Индустриски Електрични Точни Женски Приклучок
Новак

Висококвалитетен цилиндричен конектор од индустриско одделение дизајниран за авијациски, сигнални и в

Залиха
Трип Лајт 2у Шарки Ѕид Монтирање Лепенка Панел Заградата, Црна
Новак

2u Ѕид Монтирање Шарки Закрпи Панел Заградата Клучалки на центри од 16 инчи плус прекин на кабли преку ѕид

Залиха