.

.

Алатка За Бришење Раце На Пчели Со Сечила од 10 парчиња, Рачна Алатка За Отстранување Бруси За Пвц Водоводни Цевки, 3д Печатење, Пластика, Бакар, Уметност Од Смола

Алатка За Бришење Раце На Пчели Со Сечила од 10 парчиња, Рачна Алатка За Отстранување Бруси За Пвц Водоводни Цевки, 3д Печатење, Пластика,

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Алатка За Бришење Раце На Пчели Со Сечила од 10 парчиња, Рачна Алатка За Отстранување Бруси За Пвц Водоводни Цевки, 3д Печатење, Пластика, Бакар, Уметност Од Смола Флексибилна Употреба : алатката За Бришење е мала големина, совршена за сечење на работ на кружните дупки, длабоки дупки, исправен раб, закривени рабови. Сечилата се изработени од кален челик со голема брзина, што ја прави острината на работ и цврстината и цврстината на сечилото одлични. Сечилото е монтиран на рачката може да се ротира 360 степени; тие се мали димензии, можете да го носите насекаде, можете да го замените сечилото со едноставно копче. ОД домашна УПОТРЕБА самостојни проекти до професионални индустриски апликации, работи на метал, челик, бакар, алуминиум, пластика, пвц, калај, багажникот итн. Алатка За Бришење Раце На Пчели Со Сечила од 10 парчиња, Рачна Алатка За Отстранување Бруси За Пвц Водоводни Цевки, 3д Печатење, Пластика, Бакар, Уметност Од Смола. Флексибилна Употреба : алатката За Бришење е мала големина, совршена за сечење на работ на кружните дупки, длабоки дупки, исправен раб, закривени рабови.

Параметри на производот

Слична стока