.

.

Aexit AC 400v Прекинувачи 16a 2-Пол 2p Заштита Од Преоптоварување Mcb Мини Минијатурни Прекинувачи Прекинувач

Aexit AC 400v Прекинувачи 16a 2-Пол 2p Заштита Од Преоптоварување Mcb Мини Минијатурни Прекинувачи Прекинувач

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Име На Производот : Прекинувач;Модел Бр : DZ47-63 C16;Надворешен Материјал : Пластика, Метал. Номинален Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 400 V 50 Hz;Номинална Струја : 16 A. Капацитет На Кршење : 4000 A;Вкупна Големина (Прибл.) : 77 х 35 х 74мм/ 3 "х 1. Број На Столбови : 2; Тип На Монтирање : 35мм Дин Железнички планината. Нето Тежина : 170гр; Содржина На Пакетот : 1 х Прекинувач. Име На Производот : Прекинувач;Модел Бр. : DZ47-63 C16;Надворешен Материјал : Пластика, Метал. Номинален Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 400 V 50 Hz;Номинална Струја : 16 A. Капацитет На Кршење : 4000 A;Вкупна Големина (Прибл.) : 77 х 35 х 74мм/ 3 "х 1. Број На Столбови : 2; Тип На Монтирање : 35мм Дин Железнички планината. Нето Тежина : 170гр; Содржина На Пакетот : 1 х Прекинувач. Може да се користи и за ретка конверзија на линијата во нормална состојба.Прекинувачот е применлив за систем за дистрибуција на осветлување во индустриско претпријатие, комерцијално област, високи згради и станбена куќа.

Параметри на производот

Слична стока