.

.

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Христос Карапанос Феникс Уметност Измешајте Винил Налепница Игри Кожата Налепница Покритие Компатибилен Со Xbox One X К?

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Христос Карапанос Феникс Уметност Измешајте Винил Налепница Игри Кожата Налепница Покритие Компатибилен

DEN 534.40

Пристапност
Залиха

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Христос Карапанос Производ Ултра Тенок и Супер Лесен. Вода и отпорност на избледување. Заштита од отпечатоци од прсти и гребнатини. Самолепливо за лесно нанесување. Христос Карапанос со седиште во Arдеа, Грција е хонорарен илустратор, неговата работа е главно инспирирана од светот на фантазијата. Христос е под влијание на митологијата, металната музика и бајките и работел на корици на книги, тарот картички, корици на цд, дизајни на тетоважи, игри, рекламирање и многу повеќе. Ние ви се опфатени со најширокиот спектар На Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Христос Карапанос дизајниран кожи на пазарот! Излезете и дајте му на вашиот уред нов нов изглед со оваа самолеплива кожа во уникатна разновидност на стилови и бои, додека ја одржувате формата и дизајнот на вашиот уред. Дизајниран за модерен начин на живот. Стилска прецизно опремена кожа направена од винил од врвен степен што го штити вашиот уред од отпечатоци од прсти и гребнатини. Цврсто го контурира вашиот уред додека го одржува заштитно стилски. Лесна Инсталација. Самолепливата налепница е лесна за инсталирање и отстранување без да остави остатоци што го олеснува испробувањето на различни кожи и дизајни.

Параметри на производот

Слична стока