.

.

Mothyskins Кожата Компатибилен Со Microsoft Xbox Една Конзола Завиткајте Налепница Кожи Елен

Mothyskins Кожата Компатибилен Со Microsoft Xbox Една Конзола Завиткајте Налепница Кожи Елен

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

ОВА не е ТЕЖОК СЛУЧАЈ Тоа е налепница за винил кожа/налепница и не е направена од гума, силикон, гел или пластика. Издржлив Ламинат Кој Штити од Гребење, Избледување и Лупење Нема да Гребе, избледува или Лупи. Без Леплив Хаос. ГОРДО НАПРАВЕНО ВО САД : Ние Користиме само 3м винил од автомобилско одделение, најдоверливиот бренд во индустријата, Моќни Кожи се произведуваат во нашиот најсовремен објект во Вест Палм Бич, Флорида. Мајкрософт Xbox Една Конзола Не Е Вклучена. Секој Комплет За Кожа Со Една Конзола На Мајкрософт Xbox е отпечатен со графика со супер висока резолуција со ултра завршница. Сите кожи се заштитени Со Моќен Штит. Овој ламинат штити од гребење, избледување, лупење и што е најважно не остава леплив хаос . Нашиот патентиран напреден винил за ослободување на воздухот е совршена инсталација во секое време. Кога сте подготвени да ја промените кожата, отстранувањето е брзо, без леплив хаос или остатоци од гуи повеќе од 4 години.

Параметри на производот

Слична стока