.

.

Компатибилен Со Кожата На Microsoft Xbox One Елитен Контролер-Птиците Обединуваат | Заштитни, Издржливи И Уникатни Капаци За винилна обвивка | Лесни За Нанесување, Отстрану

Компатибилен Со Кожата На Microsoft Xbox One Елитен Контролер-Птиците Обединуваат | Заштитни, Издржливи И Уникатни Капаци За винилна

DEN 1204.80

Пристапност
Залиха

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Елитен Контролер На Мајкрософт Xbox One! Не сакате птиците Да Ја Обединуваат кожата? Имаме стотици дизајни за избор, така Што Вашиот Елитен Контролер Xbox One Ќе биде уникатен како и вие! ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба!. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Ставањето На Вашата Моќна Кожа На Вашиот Xbox One Елитен Контролер е супер лесно благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!. ЗАДОВОЛСТВО : нашиот пријателски, познавања на персоналот е тука за да им помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте среќни од која било причина, само кажете ни и ќе бидеме таму за да помогнеме!.

Параметри на производот

Слична стока