.

.

Кожата на mothyskins Компатибилна Со Контролорот Microsoft Xbox 360 - Гоблин | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепница | Лесна За Нанесување, Отстранување И Про?

Кожата на mothyskins Компатибилна Со Контролорот Microsoft Xbox 360 - Гоблин | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mothyskins за Вашиот Контролер Microsoft Xbox 360! Не ви се допаѓа дизајнот на Гоблин? Имаме стотици дизајни за избор, така што Вашиот Контролер Microsoft Xbox 360 ќе биде уникатен како и вие! ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба! Мека винилна обвивка на кожата, не е направена од гума, силикон или пластика & тоа не е ТЕЖОК случај. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Лесно Нанесете ја вашата винилна налепница Mothyskins & со прецизност на вашиот i Phone XS на Apple благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!. ЗАДОВОЛСТВО : нашиот пријателски, познавања на персоналот е тука за да им помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте среќни од која било причина, само кажете ни и ќе бидеме таму за да помогнеме!. ГОРДО НАПРАВЕНО ВО САД : Купете со доверба Од американска сопственост и управувана компанија! Моќните кожи се произведуваат во нашиот најсовремен објект Во Вест Палм Бич, Флорида, гордо произведен во Сад !. Дали Сакате Вашиот Контролер Microsoft Xbox 360 Да Изгледа Поинаку Од Останатите? Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа гоблинска кожа е совршен начин да го покажете вашиот стил! Или со стотици други дизајни На Mothyskins, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне, и кој ќе го покаже вашиот уникатен стил! Дали Сакате Да Го Заштитите Вашиот Контролер Мајкрософт Xbox 360? Со Mothyskins Вашиот Контролер Microsoft Xbox 360 е заштитен од гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба! Покријте го Вашиот Контролер Мајкрософт Xbox 360 со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Нарачајте Со Доверба-Задоволство ! Моќните кожи се издржливи, сигурни, направени во нашиот најсовремен производствен капацитет Во Сад и поддржани од нашето задоволство ! Детали за производот : налепница За винил налепница НЕ Е ТВРДА ФУТРОЛА Мат Финиш Ултра Тенок, Ултра Издржлив, Отпорен На Дамки Стотици различни дизајни Мајкрософт Xbox 360 Контролер не е вклучен.

Параметри на производот

Слична стока